Firma

UGS Olives

44 yıldır marketin lider şirketlerinden biri olan UGS Olives, yatırımları ve genel kaliteyi arttırmayı hedefleyen pazar görüşüyle çalışmalarına büyüyerek devam etmektedir.

Rekabetin firmaları kuvvetlendirdiğine inanan ve yenilikçi yapısını her geçen gün geliştirerek yeni ürün ve ambalaj seçenekleri üretmeye devam eden firmamız, ulusal ve uluslararası müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hedef odaklı özel ürün ve ambalaj üretimlerini gerçekleştirmekte ve gönderimlerini sağlamaktadır.

Çalışma Prensiplerimiz

Tüm yasal şartlara uymak, Müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümleri üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, Teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, İş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek, Taahhütümüz altında olan projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, Projelerimizde mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri kullanmak ve çevreye saygılı olmak, Kaliteli projeleri en kabul edilir maliyetlerle gerçekleştirip siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmak.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz

Müşterilerimizin değişen ve gelişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere yüksek kaliteli, yenilikçi, farklı ürünler sunarak, zeytin sektöründe, dünyada tercih edilen tedarikçilerden biri olmak.

Misyonumuz

Üretimimizi, ulusal ve uluslararası yasal mevzuatlara ve standartlara bağlı kalarak gerçekleştirmek suretiyle çözümlerimiz ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanların ilk tercihi olmak. Yüksek standartlı ve kaliteli ürünler sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak.


Foto Galeri